paywall-logo

Optimize Edilmiş Maliyetler,
Daha Fazla Karlılık

PayWall’un sahip olduğu gelişmiş altyapı ile aynı anda onlarca ödeme kuruluşunu tek bir entegrasyonla kullanın.

form-photo
mini-logo

Başvuru Formu


Tarafıma hizmet sunulması amacıyla e-posta ve sosyal medya hesaplarından kaynaklı olarak kişisel verilerimin yurt dışına aktarılmasına ilişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Kişisel verilerimin bu kapsamda aktarılmasına onay veriyorum.

All-in-One Çözümler

technology-icon

Entegrasyon

Sadece PayWall paneli üzerinden, entegrasyon kullanıcı bilgileriniz ile banka sanal POS’ları, ödeme kuruluşları, elektronik para kuruluşları ve dijital cüzdanlarla entegre olunur.

payroute-icon

PayRoute

Akıllı Yönlendirme Algoritması’nın bir özelliği olan PayRoute ile ödeme işlemi sırasında müşterileriniz, kullanılan kart ailesine göre en düşük komisyonlu ödeme sağlayıcısına yönlendirilir.

payjump-icon

PayJump

PayRoute ile yönlendirilen ödeme sağlayıcısında teknik bir problem yaşanır ve ödeme başarısız olursa, sayfa otomatik olarak yenilenir ve PayJump sizi ikinci en düşük komisyonlu ödeme sağlayıcısına yönlendirir. İşleminiz başarı ile sonuçlanır.

panel-icon

Tek Panel

Üye iş yerleri, tüm ödeme işlemlerini gelişmiş PayWall paneli üzerinden kontrol eder ve operasyon ekibimizden 7/24 destek alır.

person-1-photo

PayJump ile %40’a varan başarılı ödeme dönüşüm elde edin.

Başarısız ödeme işlemlerini farklı ödeme sağlayıcılarına yönlendirerek, ödeme dönüşüm oranlarınızı arttırır.

PayRoute özelliği ile her bir ödeme işleminden kar edin.

Ödeme optimizasyonu müşterilerinizin kart ailesine göre işletmeniz için en düşük komisyonu bulur ve yönlendirir.

person-3-photo
person-2-photo

Kesinti yaşamadan ödeme alın.

Yurtdışı entegrasyonları ile kesintisiz ödeme almanızı sağlar.

Tek tuşla saniyeler içerisinde işletmenize ödeme yöntemi entegre edin.

Yeni bir ödeme sağlayıcı sisteme dahil etmek veya değiştirmek istenildiğinde, Paywall paneli üzerinden tek bir tuş ile kolayca gerçekleştirilir.

person-4-photo

Sıkça Sorulan Sorular

Sadece PayWall kullanarak tüm ödeme sağlayıcıları ile çalışabilir miyim?

PayWall sizin tüm ödeme sağlayıcılarınız ile aranızdaki entegrasyonu sağlar. PayWall’un içerisinde yer alan tüm özelliklerini aktif bir şekilde kullanabilmek için en az 2 ödeme sağlayıcısı ile anlaşma gerçekleştirmiş olmanız gerekir.

PayWall kullanmaya başlayabilmek için ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır kesinlikle gerekmiyor. Ne aylık sabit kullanım ücreti ne de ilk kullanımınızda PayWall sizlerden asla ücret talep etmez. PayWall tüm başarılı işlemlerinizden binde oranında komisyon ile çalışır.

Daha önce anlaşma sağlamış olduğum ödeme kuruluşu ile tekrar anlaşmam gerekecek mi?

PayWall’u kullanmaya başlamak için hiçbir şeyi değiştirmeniz gerekmez. Ödeme kuruluşları ile yaptığınız anlaşmalar sonrasında size verilen API Key’lerini PayWall paneline girerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden PayWall’u kullanmalıyım?

Ödeme alırken, ödeme kuruluşları ile tek tek uğraşmak, entegre olmak yerine sadece PayWall ile tüm ödeme kuruluşları ile tek tuşla eş zamanlı çalışabilirsiniz. PayWall ödemelerinizi optimize ederek sizin her bir ödeme işleminden kar etmenizi sağlar. PayJump özelliği ile başarılı ödeme dönüşüm oranınızı arttırarak cironuzda %24’e varan artış sağlar.

Hangi ödemeler için PayWall’u kullanabilirim?

Tüm online ödeme işlemlerinizde PayWall’u güvenle kullanabilirsiniz.

Benim hali hazırda çalıştığım ödeme kuruluşu PayWall ile entegre değil ne yapmam gerekiyor?

[email protected] adresine çalışmak istediğiniz ödeme kuruluşunu yazabilirsiniz. Bizler sizler için sadece 1 gün içerisinde entegrasyonu tamamlayarak çalışmanız için tüm ortamı hazırlayabiliriz.

Ödeme kuruluşları ile anlaşma sağladım API Key’leri nasıl alacağım?

API Key’lerinizi almak için ödeme kuruluşunun web panelini kullanabilir veya ödeme kuruluşlarının destek hattından size ait olan API Key’leri temin edebilirsiniz.

PayWall hizmet bedeli faturası bana nasıl iletilecek?

PayWall yapmış olduğunuz başarılı işlemlerden alacağı binde komisyon faturasını her ay sonunda sizlere PayWall Paneli üzerinden iletecektir. Yine PayWall paneli üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı anda kaç tane ödeme sağlayıcısı ile çalışabilirim?

PayWall’da bu gibi şeyler her zaman ücretsiz. Kaç adet sağlayıcı ile çalışmak isterseniz o kadar sağlayıcı ekleyebilirsiniz.

Güvenlik ile ilgili endişelenmeli miyim?

Kesinlikle hayır. PayWall, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye sertifikasına sahiptir